Areál Plešivec


Plešivec se nachází nedaleko městečka Abertamy kdysi proslaveného těžbou cínu a výrobou rukavic. Plešivec je ideálním cílem Vašich výletů jelikož zábavy je tu jak pro jednotlivce tak pro celou rodinu dost. V areálu se nachází také stylová restaurace kde si můžete po náročném dnu odpočinout. Z restaurace se je také možné dostat na vyhlídkovou věž.
Ochutnávka několika z mnoha atrakcí:
  • Obří houpačka – Odvážné zhoupnutí z výšky 16 m vám vezme dech… nebo vás naopak donutí zakřičet z plného hrdla. Fantastický zážitek z houpání můžete sdílet i ve dvou.
  • Bungee trampolína – Speciální trampolína určená pro obzvlášť vysoké, ale díky úvazku vždy bezpečné skoky. Možná si tu vyšvihnete i několikanásobné salto.
  • Volný pád – Chce to určitě pořádný kus odvahy, abyste ve výšce 16 m vykročili z pevné plošinky do prázdna pod vámi. Výhled na Krušnohoří i pocit pozvolného padání (samozřejmě jištěného) ale stojí za to.
  • lanové centrum – Alespoň na chvíli popusťte uzdu své fantazii a spícím pudům… v lanovém centru se budete proplétat mezi stromy a překonávat překážky ve výšce 4-12m Snadnější trasa: – 11 překážek / 40 minut Náročnější trasa: – 12 překážek / 45 minut – 70m lanový sjezd
  • dětské lanové centrum – Lanového centrum pro malé statečné Tarzany. Děti jsou jištěné pomocí kladky po celou dobu lanové trasy. V případě problémů jsou k dispozici školení instruktoři.
  • horské koloběžky – Na speciálních terénních koloběžkách můžete z Plešivce prudce sesvištět nebo se jen zvolna projet… záleží jen na vás, jaké trase dáte přednost. V ceně je rovněž zapůjčení helmy a GPS navigace

Pro konkrétnější informace navštivte oficiální webové stránky